O nás

Zdravé telo

Štúdio Zdravé telo sme vytvorili pre tých, ktorý sa chcú prirodzeným spôsobom starať o svoje zdravie, telesnú aj duševnú pohodu. Rôzne druhy masáží, terapií a odborné poradenstvo vám ponúkame v príjemnom prostredí masážneho štúdia. Pomôžeme vám s prevenciou, liečbou a následnou starostlivosťou celého pohybového aparátu, svalov, šliach, úponov, kĺbov, nervového, krvného aj lymfatického systému, vnútorných ochorení a rôznych poranení. Poradíme ako predchádzať zdravotným problémom a pomôžeme ich riešiť.

Cielenými terapiami navrátime kvalitu vášmu pohybovému aparátu, dodáme vitalitu, energiu a zharmonizujeme všetky systémy. Okrem diagnostických, rehabilitačných a liečebných postupov ponúkaných v štúdiu, nájdete cenné informácie a poradenstvo na našich stránkach. V oblasti fyzioterapie a alternatívnej medicíny sme odhodlaní vám postupne predstaviť väčšinu dostupných možností na udržanie celkového zdravia, vitality a dlhovekosti, ale aj riešenia na konkrétny zdravotný problém.

Aktuálne sme schopný ponúknuť vám služby v daných oblastiach, ktoré nájdete na našich stránkach. Svoje portfólio pravidelne obohacujeme o nové terapie, liečebné postupy, drahocenné vedomosti a skúsenosti. Preto vám doporučujeme priebežné sledovanie aktuálnych ponúk, aby sme spoločne našli to najnovšie a najvhodnejšie riešenie na váš zdravotný problém.

Sme tu už viac ako 20 rokov pre Vás. Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.